تاریخ : 07 مرداد 0 22:12
3
المپیک توکیو

المپیک توکیو| برنامه کامل مسابقات کاروان کشورمان در ژاپن به وقت تهران

  • کد خبر : 214124
  • 31 تیر 0 08:15
المپیک توکیو| برنامه کامل مسابقات کاروان کشورمان در ژاپن به وقت تهران
سی و دومین دوره بازی های المپیک از فردا در توکیو آغاز می شود و برنامه مسابقات ورزشکاران کشورمان به وقت تهران مشخص شده است.

به گزارش شاخص،سی و دومین دوره بازی‌های المپیک از فردا اول مرداد در توکیوی ژاپن آغاز می شود. در زیر می توانید برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی همزمان با ساعت به وقت تهران را مشاهده کنید:

توکیو 2020

بسکتبال
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
12 نفر بسکتبال مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 Saitama
Super
Arean

ایران - برنده تورنمنت انتخابی کانادا
ایران - آمریکا
ایران - فرانسه
1/4 نهایی

چهارشنبه 6 مرداد 8:20
شنبه 9 مرداد 5:30
سه‌شنبه 12 مرداد -
پنجشنبه 14 مرداد - نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد - طلا، نقره و برنز، توزیع مدال

 

بوکس
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
شاهین موسوی وزن پنجم
69 تا 76
کیلوگرم
یکشنبه 3 مرداد  12:30تا 15:15 Kokugikan
Arena
مرحله 32
پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 9:30
12:30 تا 15:30
مرحله 16
یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30
12:30 تا 15:30
1/4 نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11:40 نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 9:30 تا 11:30 فینال - توزیع مدال
دانیال شه‌بخش وزن دوم
52 تا 57 
کیلوگرم
دوشنبه 4 مرداد 6:30 تا 10:30 مرحله 32
پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 10:30
12:30 تا 15:40
مرحله 16
یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30
12:30 تا 15
1/4 نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 تا 9 نیمه نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11 فینال - توزیع مدال

 

تکواندو
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
آرمین هادی‌پور 58 کیلوگرم مردان شنبه 2 مرداد 5:30 تا 12:30
14:30 تا 19
Makuhari
Messe
Hall A
مرحله 16 - 1/8 مقدماتی -1/4 نیمه نهایی
****
شانس مجدد، برنز، فینال، توزیع مدال
میرهاشم حسینی 68 کیلوگرم مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30
14:30 تا 19
ناهید کیانی 57 کیلوگرم زنان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30
14:30 تا 19

 

تنیس روی میز
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
نیما عالمیان انفرادی مردان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 18 Tokyo
Metropolitan
Gymnasium
مرحله مقدماتی انفرادی
مرحله 1 انفرادی مردان
یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 انفرادی مردان
دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 و 3 انفرادی مردان
سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله سوم انفرادی
چهارشنبه 6 مرداد - یک چهارم نهایی
پنجشنبه 7 مرداد - نیمه نهایی
جمعه 8 مرداد - طلا، برنز و توزیع مدال

 

تیراندازی با کمان
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
میلاد وزیری ریکرو انفرادی مردان  جمعه 1 مرداد 8:30 Yumenoshima
Park Archery
Field
مرحله انتخابی (رنکینگ)
سه‌شنبه 5 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
چهارشنبه 6 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
پنجشنبه 7 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
شنبه 9 مرداد - 1/8 حذفی
 1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال

 

تیراندازی
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
جواد فروغی 10 متر تپانچه بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 Asaka
Shooting
Range-R&P
Qual.&Finals
مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
هانیه رستمیان 10 متر تپانچه بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد

4:30

مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
25 متر تپانچه بادی پنجشنبه 7 مرداد 4:30 مرحله انتخابی اولیه
جمعه 8 مرداد 4:30 انتخابی - فینال - توزیع مدال
مهیار صداقت 50 متر تفنگ 3 وضعیت دوشنبه 11 مرداد 4 تا 13:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
10 متر تفنگ بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
فاطمه کرم‌زاده 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
نجمه خدمتی 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 8 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
آرمینا صادقیان 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30 تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال

 

دو و میدانی
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
احسان حدادی پرتاب دیسک جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 Olympic
Stadium
دور انتخابی
شنبه 9 مرداد 14:30 تا 17:25 فینال
یکشنبه 10 مرداد - توزیع مدال
حسن تفتیان 100 متر شنبه 9 مرداد 4:30 تا 7 دور مقدماتی
یکشنبه 10 مرداد 15:10 تا 19 نیمه نهایی - فینال
فرزانه فصیحی 100 متر جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 مقدماتی
شنبه 9 مرداد - نیمه نهایی - فینال

 

دوچرخه سواری
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
سعید صفرزاده جاده مردان شنبه 2 مرداد 6:30 تا 13:45 Fuji International
Speedway
Start from Musashinonomori Park
مسابقه و توزیع مدال
تایم تریل مردان چهارشنبه 6 مرداد 7 تا 13:10 Start from Musashinonomori Park
مسابقه و توزیع مدال

 

شمشیربازی (سابر مردان)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
مجتبی عابدینی
علی پاکدامن
محمد رهبری
انفرادی شنبه 2 مرداد 4:30 تا 11:50 Makuhari Messe
Hall B
جدول 64 نفره - جدول 32 نفره - جدول 16 نفره
1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
مجتبی عابدینی
علی پاکدامن
محمد رهبری
محمد فتوحی
تیمی چهارشنبه 6 مرداد 5:30 تا 10:50 جدول 16 نفره، 1/4 نهایی، طبقه‌بندی، نیمه نهایی،
رده‌بندی مقام 5-6 و 7-8
برنز، فینال، توزیع مدال

 

قایقرانی (روئینگ)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
نازنین ملایی تکنفر زنان 
(2000 متر)
جمعه 1 مرداد 4 Sea Forest
Waterway
رده‌بندی
شنبه 2 مرداد 4 شانس مجدد
یکشنبه  3 مرداد 4:30 نیمه نهایی گروه E/F
دوشنبه 4 مرداد 4:30 یک‌چهارم نهایی
سه‌شنبه 5 مرداد 4 نیمه نهایی گروه C/D
چهارشنبه 6 مرداد 7 نیمه نهایی گروه A/B
پنجشنبه 7 مرداد 7 فینال گروه‌های E, F و D
جمعه 8 مرداد 7 فینال گروه‌های B, C و A توزیع مدال

 

قایقرانی (کایاک)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
علی آقامیرزایی کایاک
تکنفره مردان
(1000 متر)
دوشنبه 11 مرداد 5

Sea Forest
Waterway

رده‌بندی و یک چهارم نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 5 نیمه نهایی، فینال و توزیع مدال

 

کاراته (کومیته)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
سارا بهمن‌یار 55- کیلوگرم پنجشنبه 14 مرداد 12:30 تا 17:30 Nippon
Budokan
حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
سجاد گنج‌زاده 75+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
حمیده عباسعلی 61+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال

 

کشتی فرنگی
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت  برگزاری مکان توضیحات
علیرضا نجاتی 60 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 Makhari
Messe Hall A
1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
امین میرزازاده 130 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدعلی گرایی 77 کیلوگرم دوشنبه  11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدهادی ساروی 97 کیلوگرم دوشنبه 11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
چهارشنبه 13 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال

 

کشتی آزاد
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
رضا اطری 57 کیلوگرم مردان چهارشنبه 13 مرداد 6:30 Makuhari
Messe Hall A
1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
حسن یزدانی 85 کیلوگرم مردان چهارشنبه  13 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
امیرحسین زارع 125 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
مصطفی حسین‌خانی 74 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدحسین محمدیان 97 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
مرتضی قیاسی 65 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال

 

والیبال
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
12 نفر والیبال مردان
گروه A
شنبه 2 مرداد 15:10 Ariake
Arena
ایران - لهستان
ایران - ونزوئلا
ایران - کانادا
ایران - ایتالیا
ایران - ژاپن
دوشنبه 4 مرداد 4:30
چهارشنبه 6 مرداد 4:30
جمعه 8 مرداد 15:10
یکشنبه 10 مرداد 15:10
سه‌شنبه 12 مرداد 4:30 1/4 نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 8:30 نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 19:15 برنز، نقره، طلا و توزیع مدال

 

وزنه برداری
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
علی هاشمی 109 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 15:20 تا 18:20 Tokyo
International
Forun
گروه A-B
توزیع مدال
علی نوروزی 109+ کیلوگرم چهارشنبه 13 مرداد 15:20 تا 18:20 گروه A-B
توزیع مدال

 

شنا
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
متین بالسینی 50 متر آزاد جمعه 8 مرداد 14:30 Tokyo
Aquatics
Center
مرحله مقدماتی
100 متر پروانه پنجشنبه 7 مرداد 14:30
جمعه 8 مرداد 6 نیمه نهایی

 

بدمینتون
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
ثریا آقایی حاجی آقا انفرادی زنان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 10 Musashino
Forest
Sport Plaza
مرحله گروهی - انفرادی
یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
چهارشنبه 6 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
پنجشنبه 7 مرداد - 1/16 مرحله حذفی
جمعه 8 مرداد - یک چهارم نهایی

انتهای پیام/1100

منبع: فارس

لینک کوتاه : https://shakheskhabar.ir/214124

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.